KURUMSAL

Hakkımızda

 

TUNGUÇLAR kuruluş hikayesi üç kuşak önceye dayanıyor. TUNGUÇ ailesinin büyükbabası Selahattin TUNGUÇ 1972 yılında Bursa santral garaj'da levha sac kesim işine başlayıp bugüne kadar devam eden hikayesinde oğulları Nihat,M.Nevzat ve Mustafa TUNGUÇ işlerin sürekliliğini daim ederek bugünlere ulaştırıyor.

 

TUNGUÇLAR  yeni nesil 3.kuşak Aykut-Fatih-Koray-Erkut-Ercan TUNGUÇ tarafından güncellenen teknolojiyi uygulayarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

TUNGUÇLAR geçen sürede Bursada ilk sac kesim kesim firması olması avantajıyla teknolojiye dayanan makina parkuru,bilgi,deneyim ve güçle bugün demirçelik sektöründe tanınan şirketlerden biridir.


Hikayemiz

 

Tarihce 1
TArihce 2

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini her zaman %100 hedefleyerek levha sactan lazer,plazma ,oksijen ve giyotin kesimlerlerde kaliteli ve uygun fiyatla tüketiyeciye ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Şirket kurallarından standartlarımız dışına çıkmayıp teknolojik gelişmelere açık çalışanlarımızın yeteneklerini en üst düzeye çıkaracak yönetim anlayışı ile sağlam finansal rekabetçi yapısını sürdürebilen en iyi hizmeti, yaptığı işlerde aranılan,güvenilir, saygı duyulan, topluma ve çevreye duyarlıtanınan bir şirket olmaktır.